Teknosa Siparişimi Göndermiyor.

Cengiz T. |

İnternet sitesi üzerinden Sony Xperia e markalı cep telefonu siparişi verdim. 4 gün geçmesine rağmen siparişim teslim edilmedi. 14.08.2014 tarihinde saat 12 30'da aldığım mail siparişiniz temin sürecindedir 15:19 da almış olduğum mail siparişiniz temin edilememektedir. çok komiksiniz.

Bu şikayeti okuyan tüm kişiler için işin aslı şudur ürünü aldığımda 400 tl idi 2 gün önce fiyat 440 tl olmuştur. madem temin edilememekte an itibarı ile neden hala ürün sitenizde 440 tl den satışta, tabi siz bu müşteriyi nasıl savarız diye düşündünüz mü? oyalama taktiğine gittiniz sonra temin edilememektedir. kardeşim bana o fiyattan vermeyecektin.

Etiketler :

Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz T.
  14 Ağustos
  18:38

  sayın yetkili ben hiç memnun olmadın malesef müşterinize verdiğiniz önem hizmet anlayısınızın temelini oluşturmamakta arayıp laf kalabalığı yapmaktan ve aynı seyleri söylemekten öte bişi yapmadınız bir özür bile dilemediniz koskoca teknosa ya çoook ayıp benim için teknosa bitmiştir.

 • 14 Ağustos
  17:53

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com