Teknosa Siparişimi Bulamayan Müşteri Hizmetleri

Mehmet Ö. |

26. 09. 2014 de Teknosa'ya verdiğim TV siparişim bugün 8 Ekim olmasına ve 13 gün geçmesine rağmen hala ürün elime geçmedi. 30 Eylül, 1 Ekim ve 2 ekim tarihlerinde müşteri hizmetlerini 7-8 kere aramama ve problemimi en kısa sürede çözeceklerini söylemelerine rağmen dönüş yapmadılar. En son olarak 2 Ekim günü ben aradıktan 1 saat sonra arayıp kargo takip numarasını verdiler.

Ancak bugün 8 Ekim olmasına rağmen halen ürün elime geçmedi. Müşteri hizmetlerini biraz önce aradığım da kargo bilgilerine yine ulaşamadılar ve ürünün kargo bilgileri olmadığını, mağazadan teslim edilebileceğini söylediler. İlgisiz Müşteri hizmetlerini bir türlü aşamıyorum, üstlerine şikayet edemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ö.
  15 Ekim
  15:54

  HİÇBİR KİMSEYE TAVSİYE ETMEM

 • Mehmet Ö.
  15 Ekim
  15:52

  26.09.2014 tarihinde Teknosa'ya verdiğim TV siparişimi bir türlü gönderememeleri üzerine 16 gün sonra 11.10.2014 Cumartesi günü müşteri hizmetlerini arayarak siparişimi iptal ettirmek istediğimi bildirdim. 2 gün içerisinde dönüş yapıp iptal edeceklerini söylediler. Bugün 15.10.2014 Çarşamba, 5 gün geçti halen arayan yok. TEKNOSA BİTMİŞ. İŞLER YÜRÜMÜYOR. 11 Ekim de verdiğim TV siparişimi diğer şirket 14 ekim salı günü servisiyle birlikte gönderip kurulumunu yaptırdı. İnternetten onlarca alışveriş yapan birisi olarak Teknosa kadar hiçbir şirket beni bu kadar yormadı.

 • 09 Ekim
  13:59

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com