Teknosa Siparişim Oluşmadı Ama Para Tahsil Edildi!

Yunus A. |

31.05.2015 tarihinde Teknosa mobil sitesinden BKM Ekpress'ten ödeme yaparak 53.90 TL tutarında Piranha oto teyp aldım ama siparişlerim sayfasında görünmüyor. Para hesabımdan kesildi. Teknosa müşteri hizmetlerini aradım. Lakin hala geri dönüş sağlanmadı. Sorun biran önce çözülsün lütfen. Para tahsil ediliyor ama ürün siparişlerde yok.

Etiketler :

Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  10:06

  Değerli Müşterimiz,  Oncelikle Teknosa’yi tercih ettiginiz ve talebinizi bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.  Talebiniz ile ilgili size ulaşarak, iade ile ilgili bilgilendirme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,  İletisim Bilgileri :

  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )

  Web Adresimiz : www.teknosa.com

 • Yunus A.
  23 Haziran
  09:43

  Yaptığım alışveriş sonucu siparişim olusmadi. 20 gün sipariş olusacak diye oyaladiniz. Paramı bir an önce iade edin.

 • Yunus A.
  20 Haziran
  10:51

  Teknosa.com\'dan ürün sipariş ettim. Siparişim oluşmadı. Sizi 20 gündür her gün aradım. 20 günde siparişimi oluşturamadınız biran önce paramı iade edin. Bu konulara bakan departmanınız işini bu sefer olsun çabuk yapsın. Teknosa bundan sonra benim için bittin. Para mı geri ver de senden kurtülayim artık

 • Yunus A.
  15 Haziran
  15:54

  31 Mayıs\'ta teknosa.com üzerinden bkm ekpress\'ten ödeme yaparak alışveriş yaptım. Ama siparişim oluşmadı. 10 kez aramama rağmen her defasında geri dönüş sağlanacaktır diyorlar. Ama ne arıyorlar ne de siparişimi oluşturuyorlar. Mağduriyetim ne zaman giderilecek acaba. 15 gün oldu bu mu yani teknosa\'nın alışveriş sistemi. Biran önce siparişim oluşsun ve ürünü teslim alabileyim artık.

 • 01 Haziran
  12:40

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com