Teknosa Siparişim Görünmüyor.

Mahmut D. |

10.08.2015 tarihinde Teknosa mobil uygulamasından outlet ürünü olan General Mobile Discovery cep telefonunu sipariş ettim. Ödemeyi BKM Express ile yaptım ancak siparişim Teknosa'da görünmüyor. Durumu Teknosa'ya bildirdim ödemenin görülmediğini söyleyip ödemenin yapıldığına dair ekran görüntülerini alıp mail adreslerine iletmem istendi.

Görüntüleri ilettim ve BKM Express'te ödemenin başarılı olduğuna dair bildirimde bulunmasına rağmen ne ürün gönderildi ne de karta para iadesi gerçekleşmedi. Teknosa ile bu şekilde sorun yaşayacağım hiç aklıma gelmezdi. Beni gerçekten mağdur ettiler. Sorunumun biran önce çözülmesini aksi takdirde yasal hakkımı arayacağımı bilmelerini isterim.

Etiketler :

Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut D.
  21 Ağustos
  20:12

  Yoğun çabalarım sonucu 10 gün sonunda ücret iadesi gerçeklestirildi. Stokta olmayan ürün satışta. Sipariş veriyorsun görünmüyor. Bunlar teknosa'ya hiç yakışmiyor.

 • Mahmut D.
  18 Ağustos
  22:04

  teknosa'dan ses yok hala

 • 17 Ağustos
  14:47

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com