23 Mayıs 2016

Teknosa Siparişi Durduk Yere İptal Ettiniz!

Kız kardeşim adına 19 Mayıs tarihinde mağazadan teslim olarak satın almış olduğum, 120 TL değerinde hediye çeki ile Teknosa'dan kazandığım ve sadece Teknosa da kullanabileceğim Axess 60 TL chip para ile alışveriş yaptım. 4 gündür almak için bekliyordum, kaç kez mağazaya gittim ama sürekli sipariş hazırlanıyor yazıyordu. Bu sabah girip baktım, sipariş reddedildi diyor. 120 TL tutarında çekimin süresi dün akşam geçmiş, onu beklediniz herhalde. 60 TL chip para kazanmıştım, onun da süresi 19 Mayıs ta doluyordu, onu da kullanamayacağım. Siz nasıl bir mağazasınız, hangi hakla bu şekilde kazanmış olduğum haklardan yapmış olduğum alışverişi iptal ediyorsunuz? İptal olan sipariş numaramız: 2231253***. Bu işi nasıl çözeceğiz?

Gökhan 115 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan28 Mayıs 2016

    Kız kardeşim adına 19 Mayıs tarihinde mağazadan teslim olarak satın almış olduğum, 120 TL'değerinde hediye çeki ile Teknosa'dan kazandığım ve sadece Teknosa da kullanabileceğim Axess 60 TL chip para ile alışveriş yaptım. 4 gündür almak için bekliyordum, kaç kez mağazaya gittim ama sürekli sipariş hazırlanıyor yazıyordu. Bu sabah girip baktım, sipariş reddedildi diyor. 120 TL tutarında çekimin süresi dün akşam geçmiş, onu beklediniz herhalde. 60 TL chip para kazanmıştım, onun da süresi 19 Mayıs ta doluyordu, onu da kullanamayacağım. Siz nasıl bir mağazasınız, hangi hakla bu şekilde kazanmış olduğum haklardan yapmış olduğum alışverişi iptal ediyorsunuz? İptal olan sipariş numaramız: 2231253701. Bu işi nasıl çözeceğiz? Pazartesi günü arayıp, hem 120 TL tutarında çeki tekrar tanımlanacağını hem de Axess çip parayı da çek olarak ekleyeceğinizi söylediniz. 4 gündür ses seda yok.

  • Teknosa Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön