Teknosa Silivri Mağazası Arızalı Ürünleri Sevmiyor!

Sırrı K. |

Teknosa internet mağazadan alışveriş yaptığım ürünlerden bir tanesi arıza yaptı. Call centerden yakın mağazaya bırakın dediler ama ben yanlışlıkla Silivri mağazaya gittim, gitmez olaydım. Orada gerçekten takım çalışması var ama takım tüketiciyi mağazadan soğutmak ve arızalı ürünü teslim almamak adına başarılı bir ekip çalışması.

Ben ürünü teslim edebildim ama bu arada olanca sinirim ve keyfim kaçtı. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi vermeden ürünü almadılar. Orada alışverişte yapacaktım ama vazgeçtim ve başka yerden temin ettim.

Ürünümün de bir şekilde servise yollanmayacağına veya yaptırılmayacağına da eminim. Kısacası Teknosa'ya güvenim kalmadı.

Etiketler :

Ürün İade Personel Davranışı Online Ürün/Ü.Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Temmuz
  15:46

  Sayın Yetkili;

  Olusan aksakligin bir kez daha yasanmamasi amaci ile gerekli onlemler sirketimizce alinmis olup tum birimlerimiz ve musterimiz bilgilendirilmistir.

  Teknosa ekibi olarak satis oncesi ve sonrasi musterilerimizin taleplerinde, yaninda oldugumuzu ve bize asagida yer alan iletisim bilgilerimizden her zaman ulasabilecegi konusunu bilgilerinize sunariz.

  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,

  TeknoAsist Merkezi


  İletisim Bilgileri :
  TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com