Teknosa Sigorta Yaptırılan Televizyonun Söz Verildiği Gibi Birebir Değişimi Yapılmadı.

Muhammed Cemal T. |

Van Mavi Plaza Teknosa mağazasından aldığım LG 55ub830v model televizyona,5 yıl içerisinde gelebilecek her türlü arızaya karşı bire bir onarım ve değişim garantisinin verilmesi hatta herhangi bir çizik oluşması halinde dahi gerekli değişimlerin karşılanacağı sözünün verilmesi üzerine 646 TL bedel ile (50.000 TL'değerindeki bir araç için 1200 TL civarında kasko olduğu düşünüldüğünde) 5 yıllık sigorta yapmaya karar verdim. 2 ay sonra TV ekranının kırılması ile değişimini talep ettim ancak televizyonun bedelinin %60'ı ödendi. Defalarca sözleşmeyi talep etmeme rağmen verilmedi. Bana da tüketici mahkemesinin yolu göründü.

Etiketler :

Garanti Kapsam Online İade/Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed Cemal T.
  02 Temmuz
  02:26

  Selam. Biz sizinle zaten şikayetvar sitesine yazmadan önce görüşmüştük. Bana mağaza müdürünü şikayet edin diye akıl vermiştiniz. Bununla ilgili yapılan görüşme kayıtlarına bakabilirsiniz. Şimdi müsadenizle sorayım; yapacağımız görüşmede neyin değişeceğini beklemeliydim acaba? Hadi uğurlar ola kendi sorumluluklarını kabul etmeyen, kendi çıkarı için bir çırpıda mağaza müdürünü harcayan kapitalist anlayıştan hangi çözümün çıkacağını ummalıydım? Velhasıl sizi şikayetten vazgeçtim. Ama hakkımı helal etmeden...

 • 29 Haziran
  10:08

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com