17 Haziran 2015

Teknosa Sıfır Ürün Değişim Sorunu!

15.06.2015 tarihinde Teknosa Ankamall Extra2 mağazasından aldığım telefon kutusundan açtım çalıştırdım ve donma yaptı. Haliyle bu ürünü değiştirmek istedim. 1 günlük telefonu servise gönderdiler ve en fazla 20 iş günü içerisinde dönüş yapacaklarını söylediler. Bu mağazadaki E****** Y. isiminde operasyon yöneticisi bayan, ürünü değiştirin beni mağdur etmeyin dememe karşılık yakışıksız tavırlarıyla mağduriyetimin üstüne bir sıkıntıda o yaşattı. Teknosa müşteri memnuniyeti bu kadar sanırım ben hakkımı tüketici mahkemesine taşıdım, sosyal medya üzerinden de bu mağazadan alışveriş yapılmaması ve mağdur olunmaması üzerine insanları uyarıyor olacağım.

Utku 231 Okunma

Cevaplar

 • Utku25 Haziran 2015

  Teknosa'dan aldığım yeni cep telefonu bozuk çıkınca değiştirmek istedim. Fakat Ankara Ankamall Extra2 mağzasında görevli operasyon yöneticis Esengül yalçın yakışıksız hareketlerde bulundu. Telefonu servise göndereceğini söyledi fakat telefonun servis kayıtları yok. Bu nasıl personel bu nasıl müşteri hizmeti.

 • Utku24 Haziran 2015

  15.06.2015 tarihinde Ankara Ankamall Extra 2 mağazasından Sony Eurasia m4 aqua ceptelefonu aldım Teknosa'dan. Sim kartımı bile takmadan cihaz dondu, bende haliyle değiştirmelerini talep etmek üzere ertesi gün telefonu geri götürdüm. Fakat ne mümkün Personel Yöneticisi Esengül Yalçın denilen hanımefendi telefonu değiştirmeyeceğini kadar bi sürü yakışıksız laflarla düştüğüm mağduriyeti ikiye katladı. Telefonu servise aldılar yeni kutusu açılmış telefon için servis süreci beklemeye aldılar beni. Bugün 23.06.2015 bir arpa boyu ilerleme olmaksızın her gün aramama karşın hala beklemekteyim. Teknosa demek paranızla rezil olmak demek.

 • Utku17 Haziran 2015

  Müşteri memnuniyetiniz bu kadar ise kurulduğunuz güne lanet olsun...

 • Teknosa Temsilcisi17 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön