Teknosa Sıfır Ürün Aldım Bozuk Çıktı!

Berk A. |

Tuzla Marina Teknosa şubenizden aldığım Samsung tablet, sabah kontrol ettiğimde bozuk olduğunu anladım ve geri aldığım şubeye teslim ettim. Ürünü servise gönderdiklerini ve servisten gelecek cevaba göre değişim ya da iade olacağı söylendi. Aradan 2 hafta geçti hala ses seda yok müşteri hizmetlerini arıyorum bana Samsung teknik servisin numarasını veriyor. Teknosa şirketi ben gidip cihazı Samsung bayilerinden de alabilirim. Ben Teknosa her yerde var muhatabım Teknosa olsun diye sizi tercih ediyorum. Demek ki etmemek lazımmış bunu da yaşayarak anlamış olduk. 499 TL aldığım cihaz ayıplı bir maldır ve 2 haftadır niçin bekletiliyorum. İlla tüketici haklarına mı vermek gerekiyor?

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berk A.
  13 Kasım
  14:13

  Yetkiliniz arıyor bana yine aynı şeyleri söylüyor samsungu arayıp bilgi alabilirsiniz diyor. size şunu soruyorum ben ürünü AVM deki Samsung şubesinden mi aldım teknosa'dan mı?
  Samsung firması sizin iştirakinizde biz mi bilmiyoruz? Toplamda 24 saat kullanamadığım cihaz için 2 hafta bekledim ve daha fazla beklemek istiyorum. Bir zahmet samsungla siz görüşüp cihazımın yenisi ya da ücretinin iadesini istiyorum.

 • 13 Kasım
  13:16

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com