25 Ağustos 2015

Teknosa Sıfır Diye Kullanılmış Ürün Satıyor!

23 Ağustos 2015 tarihinde 223882070 numaralı siparişimde ki Logitech marka G700s model Mouse sıfır olarak almama rağmen ürün güvenlik bantları yırtılmış, mouseun tabanı çizilmiş ve tozlanmış bir şekilde geldi.

Ürünü müşterisine bu şekilde yollayıp yanıltmaya çalışan Teknosa'yı kınıyorum! Ürünü geri yollamak için bugün kargoya veriyorum. Tarafıma daha önce hiçbir şekilde açılmamış ürün, aksi takdirde para iadesi istiyorum. Bir müşteri bu kadar ucuz bir şekilde yanıltmaya çalışılmaz. Bir daha Teknosa'dan ne alışveriş yaparım ne de tavsiye ederim.

Can 1.424 Okunma

Cevaplar

  • Can31 Ağustos 2015

    2 kere 444 55 99 numarayı atayıp Teknosa Cevahir şubesinin bana dönüş yapmasını ya da telefonlarını açmasını söyledim. Ne telefonu açtılar ne aradılar. Bu iş artık nitelikli dolandırıcılığa giriyor. Parasını aldığınız ürünü günlerdir neden yollamıyorsunuz. Telefonlarınızı niye açmıyorsunuz. Türkiye'nin en büyük holdinglerinden Sabancı'ya da güvenemeyeceksek kime güveneceğiz. İnsanlar yeni bir ürün aldığında kendini mutlu hissetmek ister siz paramızla nasıl rezil olurun dersini verdiniz bize. Yukarıda yazıyor müşteri memnuniyet, hizmet anlayışımızın temelini oluşturuyor diye. Telefonunu açmadığınız, eski ürün yolladığınız müşterileriniz mi memnun? Bin kere yazıklar olsun.

  • Can31 Ağustos 2015

    29 Ağustos Cumartesi günü Teknosa Cevahir şubenizden bir yetkili arayıp yanlışlıkla iade ürün yollandığını bana iade mi etmek yoksa değişim mi istedi mi sordu bende kullanılmamış ürün yollanacaksa değişim istediğimi belirttim. o gün öğleden sonra olduğu için kargoya vermeyeceklerini ama Pazartesi kargoya verip beni bilgilendireceklerini söylediler. Bilgilendirmeyi bırakın benim abartısız 20 kere aramama bir Allah'ın kulu cevap vermedi. Telefonu açmayacaksanız koymayın telefon şubenize sizin bu kadar rahat davranmanıza artık tahammül edemiyorum. Hem hatalı olup hem de bu kadar gamsız iş yapan eyyy Teknosa Yazıklar Olsun. İçimden daha kötüsü geçiyor ama yazamıyorum.

  • Teknosa Temsilcisi25 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön