Teknosa Servisinden Haftalardır Haber Alamıyorum!

Cem D. |

Teknosa'dan aylar önce aldığım 2 Goldmaster ve Sony Eurasia Mp3 çalarda "şarj etme" sorunu çıktı. Peşin fiyatına aldığım ürünün para iadesi yapılmadı ve çek verildi. o çeki de sadece Teknosa da harcayabiliyorum! Ve son olarak üzerine daha çok para koyup Philips Mp3 aldım. Ve onda da aynı sorun! Bana inansınlar diye mağazada görevliyle beraber şarj ettim hatta paketi açtığım gibi. Bana "servise kendim götürürsem daha hızlı sonuç alacağımı" söylediler. Yanlış tarif ettikleri servisi bulmak için 1 saat yol yürüdüm. Servis bana 1 hafta içinde döneceklerini söyledi ancak 2 haftadan fazla süredir dönmediler ve aradığımda da açmıyorlar hiç aylardır Mp3 dinleyemiyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem D.
  25 Aralık
  04:33

  teknosa dan aradılar ve konuyu philipsle görüşün dediler. başlarında savdılar yani. bir daha teknosa dan alışveriş yapmayacağım ve kimseye de önermeyeceğim. eğer sorunum hallolmaz ise hukuki her yola başvuracağım. daha hiçbir şey yapmadım!

 • 24 Aralık
  15:49

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com

 • Cem D.
  22 Aralık
  00:38

  Halen telefonlara çıkmıyorlar ve arayıp bilgi vermiyorlar!