Teknosa Servisi Telefonu Hasarlı Teslim Etti.

Ata H. |

Teknosa'dan aldığım Sony experia z cep telefonuna 2 yıl garanti süresi haricinde +1 yıl ek garanti ve 1 yılık tekno garanti yaptırdım telefonum düştü kırıldı ve teknosaya getirdim telefon tamire gitti fakat hasarlı bir şekilde bana teslim edildi telefonun şarjı olmadığından telefonun hasarlarını anlayamadım.

Bir kaç gün sonra tekrar teslim ettim . 2 ayı aşkın süredir telefonumu kullanamıyorum telefon hala bana teslim edilmedi. Teknosa gibi büyük bir firmanın böyle bir sistemle çalışmasını kınıyorum. Telefonumun yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ata H.
  02 Haziran
  15:03

  hala çözüm yok enson telefonun bir parçasını kırıp bantlıyarak göndermişlerdi son görüşmemde kırılan parçanın telefonun çalışmasına engel olmadığını söylüyorlar 1800 tl verip telefon alın üstüne kasko artı 1 yıl garanti yaptırın 3 aydır telefon serviste sürünüyor ve adam gibi bir çözüm yok bir de dalga geçer gibi parça kırıp kırdıkları parçanın kullanıma engel olmadığını söylüyorlar . süper süpersin teknosa sabancılar acaba bu şirketin nereye gittiğinin farkındamı yazıklar olsun

 • Ata H.
  24 Mayıs
  20:53

  mağazaların çokluğu ve metre kare buyuklukleri o firmanın buyukluğunu göstermez buyukluk müşteriye verilen önemle anlaşılır teknosa sattığı ürünün arkasında durmayarak müşteriyi madur ederek müşterisine verdiği değeri göstermişitir.bir kere bile beni ciddiye alan olmadı bant kaydı gibi papağan gibi cevaplamalarla ve yetkisiz yetkililerle geçiştirildim benim için artık teknosa müşterisinin sadece parasını alıp sonra umursamayan bir firmadır.

 • Ata H.
  16 Mayıs
  16:46

  2 . kez telefonu teslim ettiler fakat bu seferde telefonda sorun var telefonun hoparlörü çalışmıyor dışardan gelen aramalarda zil sesi çıkmıyor. servisi aradım tekrar yollayın diyorlar. yasal sürenin dolmasına 1 gün kala telefonumu hasarlı yollayıp tekrar yeni bir süre başlatmak ve müşteriyi bezdirip vazgeçmesini sağlamak bu firmanın amacı sanırım

 • 14 Mayıs
  16:59

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com