Süleyman S. Teşekkür Mesajı

sorun çözüldü teşekkürler.

Teknosa Servisi Sorunu Halletmemiş.

Süleyman S. |

29.09.2013 tarihinde Teknosa'dan internet mağazasından ASUS FONEPAD ME371MG-1B011A TABLET (ürün ID 125043641 ) aldım ancak ürünü geçen hafta 4 ocak 2013 de kulaklık hoparlörü çalışmadığı için Teknosa Karabük mağazasına bıraktım.

11 ocakta ürünüm geri gönderildi. Servis kaydında güya sorunun halledildiği yazıyordu ama mağazada denendi. Arıza aynen duruyor hoparlör çalışmıyordu. Ürünün kapağında da açıklık vardı onu da belirtmeme rağmen düzeltmemişler. Ben de tekrar gönderilmesi için mağazaya bıraktım. Bu olacak iş mi şikayetçiyim.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Online Teslimat Online Ürün/Ü.Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman S.
  22 Ocak
  07:32

  Asus marka me371 fonepad Ürünü Teknosa internet mağazasından almıştım. Arızalanınca ilk olarak 4 Ocakta ASUS sms infocomm servisine gönderdim. 1 hafta sonra yapıldı diye gönderdiler. Ama yapılmamıştı. Tekrar gönderdik. Bu sefer de belirtilen arızalar giderilmiş ancak akşam üzeri şarja taktığımda “şarj oluyor” yazısı çıkmasına rağmen bir türlü şarj olmadığını fark ettim. Bir süre sonra cihaz kapandı ve bir daha da açılmadı en ufak bir tepki bile vermiyor. Çok mağdur edildim.

 • Süleyman S.
  18 Ocak
  16:41

  sorun çözüldü teşekkürler.

 • 13 Ocak
  12:12

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com