Teknosa Servisi Fahiş Ücret İstiyor!

Enis O. |

4720*** takip numarası ile telefonu garantiye verdim. 31.12.2013 tarihinde telefonumu garantiye verirken bir hafta önce telefonu garantiye verdiğimde çalışan ses tuşunun şuanda çalışmadığını ve garantiye verirken bataryanın aşırı derecede ısındığını belirttim. 22 gün oldu telefonu garantiye vermemden bugüne kadar bugün Teknosa'dan arandım teknik servis aramadı. 1500 tl civarında ücret ödemem gerektiği söylendi.

Telefonun şuandaki değer 600 tl civarında olmasına rağmen böyle hesap çıkarılıyor, ayrıca telefonu verdiğimde çalışan tuş çalışmıyor ve batarya ısınıyor. Neden olarak telefonun sıvı ile teması deniliyor, kesinlikle böyle bir şey söz konusu değil. Tüketici mahkemesine gideceğim bu gidişle!

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enis O.
  29 Ocak
  08:56

  çözümsüzlük için teşekkür ederim

 • Enis O.
  23 Ocak
  21:21

  bugün 20 iş günü oldu telefonum hala iade edilmedi, teknosa müşteri hizmetleri yetkililerinin hiçbir yetkileri yok telefonum serviste tuşu bozuluyor basit bir tuşu bile yapamadılar. Teknosanın müşterilerine değer verdiğini sanırdım, ama servisleri üzerinde hiçbir etkileri yok. Umarım bir daha geri dönüş yaptıklarında çözüm üreten ve yetkili biri ile görüşürüm

 • 22 Ocak
  18:10

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com