24 Şubat 2016

Teknosa Servise Yönlendirip Ekstra Masraf Çıkarıyor!

Teknosa mağazaları ürün satıldıktan sonra garanti desteği vermek yerine sizi yetkili servise yönlendirip ekstra tamir ücreti çıkartıyorlar. Müşteri temsilcileri ise sürekli kayıt alıp geçiştirmektedirler. İnsanları sürekli mağdur bırakıyorlar ürün aldım memnun değilim.

Umit E. 57 Okunma

Cevaplar

  • Umit E.24 Şubat 2016

    Teknosa kullanıcı kaynaklı hatası olmayan ürünlerden ücret almak için yetkili servislerle anlaşma yapmış olduğu düşüncesindeyim çünkü kullanıcı kaynaklı hatası olmayan raporlar yetkili servislerce ispatlanmış ve Teknosa halen kendi çıkarlardı doğrultusunda hareket etmeye devam etmektedir. Vatandaşların dikkatine sunulur.

  • Teknosa Müşteri Temsilcisi24 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

  • Umit E.23 Şubat 2016

    sürekli oyalama peşindeler. Teknosa. mağazalar kapatılsın lütfen rica ediyoruz. Teknosa yerine Media Markt ürünleri alalım aldım ve çok memnunum Media Markt ürünlerinden sadece Teknosa. ürünleri bozuk ve dolandırıcı lütfen rica ediyorum Teknosa mağazaları kapatılsın milleti dolandırmaya hakları yookkk.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön