Teknosa Servise Giden iPad Mini USB Kablo Sorununun Giderilmemesi.

Emrah O. |

15.12.2013 tarihinde Lüleburgaz Teknosa firmasından aldığım iPad mini USB kablo arızası nedeniyle servise gönderildi. 4 gün içinde geri geldi kablonun orjinal olmadığı yazıyordu. 1 senedir haftada 1 şarj ettiğim iPad kablonun sahte olduğu yazıyor. Teknosa görevlisi orjinal kısa dedi ve getirdi kablo birebir aynı sonra kullanıcı hatası sizinki demeye başladı.

Ben + olarak 133 TL daha verip garanti uzatması yaptığım bu ürüne neden bu kadar para ödedim? Apple ürünü alıyorum fazla para veriyorum Teknosa ek garanti alıyorum fazla para veriyorum. Tekrar servise verdim sonucu bekliyorum, mağdur edildim suçlandım. Yetkili birinin bana cevap vermesini bekliyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah O.
  30 Ocak
  20:19

  Aldığım sonuç kotu oldu iPad kablo örjınal çıkmadı 1 yıldır kutudan gelen data kablosunu kulandım ama böyle o yüzden alan arkadaşlar dikkat

 • Emrah O.
  30 Ocak
  20:09

  BİRDAHA UURN ALMAYI DUSUNMUYORUM SATIS VAR SONRASI HIZMET YOK

 • 19 Ocak
  17:06

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com