Teknosa Servis Sorunu!

Merve H. |

27.11.2015 tarihinde İzmir Forum Bornova Teknosa servisine verdiğim Nokia x model telefonum, teslim ettiğim tarihten itibaren 30 iş günü geçti hala elime geçmedi, Teknosa'yı arıyorum ulaşamıyorum bilgi alamıyorum, ulaştığımda da hafta sonu olduğu için bilgi veremiyoruz diyorlar ama hafta içi ulaşamıyorum ve sonra da bana dönüş yapmıyorlar. Böyle çalışma prensibi olabilir mi en fazla 20 gün içinde elime geçmesi gereken telefonumu 30 gündür alamadım.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve H.
  17 Ocak
  20:12

  Teknosa' ya teşekkürler ilgilendiler ama bunu da yapmaları gerekiyordu değil mi? Ayrıca bana sundukları çözümden tatmin değilim. Telefonumuza erişemiyoruz fakat telefonun değerini bize geri ödediler, ben eski telefonuma sahip olamıyorum, belki içinde kopyalayamadığım verilerim mevcut ya da o model telefondan başkasını kullanmak istemiyorum? Halihazırda şu an piyasada eski telefonumu aldığım fiyat değerinde (500 lira) telefon alamıyorum/bulamıyorum üzerine illa ki para ekleyip almam gerekiyor, özetle bizi mağdur bıraktılar.

 • 11 Ocak
  09:27

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com