Teknosa Servis Hizmeti Vermedi.

Songül S. |

12 Kasım'da Teknosa Tepe Nautilus mağazasından aldığımız Arçelik kahve makinesinde çıkan sorundan dolayı mağazaya başvurduğumuzda servis için ürün kabul edilmedi. Firma ile mağazanın arasındaki sorun nedeniyle servise kendimizin götürmesi gerektiği bilgisi verildi.

Alış sırasında bu konuda bilgilendirilmediğimiz gibi kendi aranızdaki sorunun mağduriyetini yaşıyoruz. Ürünün servis hakkının Teknosa tarafından sağlanmasını istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Songül S.
  03 Ocak
  17:06

  Müşteri hizmetleriyle son görüşmemizde; ürünü servise gönderemeyeceklerini, kendi imkanlarımızla servise ulaştırmamızı ardından serviste sorun çözülmezse bu defa tekrar Teknosa^ya başvurup değişim istememizi önerdiğiniz için ürünü iade etmek istediğimizi belirttik. Bunun üstüne kaydımızın alındığına dair tarafımıza bir mesaj geldi. Ama o gündür bugündür ne arayan ve ne soran.
  İki hafta bile tam olarak kullanmadığımız ürünü sadece Teknosa şube ile Arçelik arasında yaşanan sorundan dolayı rafa kaldırmış bulunmaktayız. Yeni bir öneriniz olacak mı?

 • Songül S.
  15 Aralık
  21:37

  Merhaba,
  yaklaşık 10 gündür Teknosa güvencesiyle satın aldığım ürünün servis problemini çözemediğiniz gibi her seferinde müşteri hizmetleri kaydınızı oluşturuyorum diyor ve sonuç alamıyorum. Artık ürünü servise yollamanızı değil ürünü geri iade etmek istiyorum. Gereğinin yapılmasını sağlarsanız sevinirim.

 • Songül S.
  10 Aralık
  18:15

  Merhaba,
  iki gündür müşteri hizmetleriyle kaydimizin oluşturuldugunu konusuyoruz. Bunun dışında bir gelişme kaydedemedik. Bilginize.

 • 09 Aralık
  13:59

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com