21 Ekim 2016

Teknosa Saygısızlık!

Kağıtlarım belgelerim burada. Ben ürünümü iade etmek için buraya geldim dedim. O ürünü değişmem de parayı da iade etmem diye diretmeye devam etti. Ben artık sinirlenmeyip ne yapayım diyorum bilginiz yoksa sizin bayinizin müşteri temsilcisi aradı arayın bilgi alın dedim. Bana ''niye arayacağım'' dedi yeter dedim. Aylardır çalışanlarınız ve sizin bahanelerinizden sıkıldım! Sonra yetkili birini arayarak sorduğunda telefondaki iade yapılmaması gerektiğini belirti ve dediği kendi insiyatifini kullanarak bu işlemi yapıyorum diyor.

''Bende ona zorunda olduğun için yapıyorsunuz'' dedim tartışma unsuru yaratmazsanız, şu anda bu işlem çoktan gerçekleşmiş olacaktı. Ağzının içinde manalı manasız rahatsız edecek derecede sürekli hakaret edercesine ithamlarda bulundu ve bir kadın olarak çok rahatsız etti. Bu çalışan hakkında gerekenin yapılması için ne gerekiyorsa yapacağım şikayetçiyim!

Canan 536 Okunma

Cevaplar

  • Canan 04 Kasım 2016

    Degerlendirmeye alsanız ne olur bana yapılan terbiyesizligi düzetebilir misiniz saygısız Teknosa çalişanları (bazıları)... !

  • Teknosa Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön