Teknosa Sattığı Ürünü Onarmadı.

Mehmet T. |

26.01.13 tarihinde Çanakkale Teknosa'dan polypad tablet aldım. Şarj soketi arızalandığı için 20.10.13'te servise yollandı. Onarıldı. 3.01.14'te aynı arıza için tekrar gönderildi. 11.01.14 tarihinde alındı. Şarj tutmadığı için mağaza görevlisi şarj cihazında arıza olabileceğini söyledi başka şarj cihazı aldım arıza devam ettiği için 4.2.14 de tekrar yollandı.

Servis garantisi dolduğu için ücret istedi. 24 02'de tekno garantiden yollandı. Süre doldu dendi. Bugün ürünü sormaya gittiğimde garantisi dolduğunu söylediler garanti tarihinden önce gelseydi olurdu dediler. Bende kızıp yere attım ve kırdım. Daha sonra servis tarihlerini isteyince garantisi 2 seneydi tekrar yollardık diye bilgi verdiler.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme Personel Davranışı Personel İlgisizliği Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet T.
  04 Nisan
  19:32

  hakkınız olduğu için tüm yasal yerlere başvurabilirsiniz demek şikayeti cevaplamak anlamına geliyorsa onu bana mağazada da söylemişlerdi

 • Mehmet T.
  04 Nisan
  19:30

  kesinlikle teknosa yı tercih etmem

 • 25 Mart
  11:02

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com