30 Ağustos 2013

Teknosa Satmış Olduğu Cep Kask'ın Arkasında Durmadı!

Yaklaşık 1,5 ay önce Samsung Galaxy S3 marka cep telefonum ilk kez elimden düşerek ekran görüntüsü gitmiştir. Telefonu satın alırken Teknosa'nın önerisiyle cep kask yaptırmıştım. Cep kask kesinlikle verilen telefonlara yanıt vermeyen ve gönderilen maillere ise matbu metinleri gönderen bir kurumdur.

Neyse bunları bilmeden cep kaska gönderdik, telefonunuz onarım altındadır şeklinde mail göndermelerine rağmen dün telefonu tamir etmeden dalga geçer gibi göndermişlerdir. Teknosa müşteri hizmetleri ise önerilen cep kaskı almışsınız bizim onla ilgimiz yoktur gibi baştan savma bir yanıtla başlarından atmışlardır. Bu iki kurumun bana yaşattığı maddi ve manevi mağduriyetin hesabı yoktur.

Burcu 88 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön