25 Mart 2013

Teknosa Satış Temsilcisi Yanlış Bilgi Verdi!

Teknosa'dan bir ürün alışım sırasında satış temsilcisi tarafından bana söylenen ek ücret karşılığı bir yıl daha garantinizi uzatmak istermisiniz bunun karşılığında garantiden sonraki yıl içinde ürün bozulursa koşulsuz değişim şeklinde malın satışı yapıldı ama bana ürünün 250 tl'den değeri yüksekse sadece tamire gider değişim olmaz denmedi.

Teknosa garantisindeyken ürünü götürdüğümde bana aldığınız ürün 250 tl'nin üzerinde bırakın tamir yapalım değişim olmaz dendi ben kendilerine satış temsilcisi bana değişim şeklinde söylenerek yapıldı desem de kabul etmediler.

Ercan 52 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön