Teknosa Satış Sonrası Çok İlgisiz Davranıyorlar!

Ayşegül Ö. |

Almış olduğum Samsung note 2 telefonumun ekranı kırıldı kaç haftadır tamir ettiremiyorum. Hangi teknosaya götürsem 20-25 gün sürebilir diyorlar bu nasıl bir hizmet anlayışı. Bu kadar süre mağdur edilmemek içi geçici cihaz talebinde bulunduğumuzda ise elimizde cihaz yok cevabını alıyoruz.

Ben 1900 tl ye aldım telefonumu üstelik başka bayilerde düşük fiyatta ürün olmasına rağmen. Sırf garantisine müşteri hizmetlerine güveniyorum diye. Anlaşılan büyük yanılgı içindeyim. Bu mağduriyetimin giderilmesini yetkililerden rica ediyorum. Geçici cihaz ve ürün tamiri konusunda destek istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül Ö.
  03 Haziran
  11:47

  aradıklarında verilen cevaplar sadece geçiştirmek için... müşterinin arkasında durmuyor teknosa. alış-veriş yaparken defalarca düşünmenizi tavsiye ederim arkadaşlar...

 • 31 Mayıs
  15:11

  Sn. Yetkili ;

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com