10 Eylül 2013

Teknosa Satış Danışmanının Kaba Davranışı!

Antalya Kumluca Teknosa mağazasının yardımcı olması için satış danışmanı B*** H***'den yardım istedim. Bana istediğim modellerden bir kaç farklı model gösterdi. Yüzünü asarak bana ürün gösteriyordu. Sonra bir ürünü açıp gösterdi. Sonra denetlemeye gelecekler düzenleme yapmam gerek dedi ve kendi işine döndü. Sonra ben kendim baktım.

Daha sonra başka müşterisi olan ve müşterisini uğurlayıp yanıma gelen satış danışmanı F**** hanım ilgilendi. F**** hanıma iki ürün arasında kararsız kaldığımı belirterek yardımcı olmasını istedim. B*** H***** isimli bayan hemen yanımıza gelerek size yanlış mı söylüyorum tekrar sorular soruyorsunuz diyerek laubali bir şekilde müşteri ile ilgileniyor.

Ozan 82 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön