20 Temmuz 2013

Teknosa Satın Aldığım Tablette Şarj Tutmama Sorunu!

Teknosa'dan kızıma aldığım probook tablet aldığım ilk günden beri %100 şarj olmuyor ve kullanırken 2 dakika aralıklar ile kendi kendine kapanıyor ve şarj cihazına bağlayın mesajı veriyor ve kullanılamıyor. Alet servise gitti geldiğinde aynı sorun devam etti. Cihazı iade etmek istedim, iade alamayacaklarını söylediler ve yardımcı olmadılar.

2. kere servise gönderdiler sorun çözülmedi bunun üzerine Teknoasist'i aradım tekrar servise gönderdiler. Bugün 3. kere servisten geldi ve hiç bir şey değişmemiş alet yine kapanıyor ve şarj cihazına bağlayın mesajı veriyor. Kızım strese girdi tableti hiç kullanamadı. Teknosa ne sorunu gideriyor nede malı iade alıyor şikayetçiyim.

Ali 55 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön