18 Aralık 2015

Teknosa Satıcının Kendine Güvenmesi Lazım!

Teknosa adlı şirketten Philips marka 2049 TL'değerinde (2 yıl önce) bir TV almıştım. Almış olduğum TV'nin defalarca (6 adet servis fişi var) arızalanması (kendi kendine açılıp kapanma, kanallar arasında atlama, TV ilk açıldığında görüntü gelmeyişi, çizgili bozuk bir görüntü, ses olup görüntünün olmayışı gibi defalarca tekrarlayan aynı arızalarla karşılaştık.

Ana kart değişmesine rağmen TV bozuk. TV'nin değiştirilmesi başvurum da olumsuz cevaplandı. Hakem heyetine giderek durumu anlatan bir başvuru yaptım. Hakem Heyeti olayı inceledi hatta bir bilirkişi raporu alarak başvurumu lehime sonuçlandırdı. Ancak Teknosa para iadesi yapacağı yerde beni mahkemeye verdi. Hak yerini bulacak inşallah...

Engin 91 Okunma

Cevaplar

  • Engin 19 Mart 2016

    Mahkemeye veren Teknosa verdiği mahkemenin sonucu isine gelmeyince bilmeze yatiyor. Teknosa musterisini mahkemeye veriyor haksiz olduğunu bile bile. Amaci müşteriyi ugrastirip caydirmak ama herkese tavsiyem. Sakin ha teknosa'ya bulasmayiinn.

  • Engin 15 Mart 2016

    Mahkemeyi de kazandım. Teknosa'dan hala ses yok. Bundan sonrası icra olacak herhalde. Teknosa'dan bin pişmanım. Ama adalet yerini buldu Teknosa birçok müşteri kaybetti.

  • Teknosa Temsilcisi18 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön