Teknosa Satarken Başka Sonrası Başka!

Levent D. |

Teknosa'yı güvenilir bulduğumuz için bütün elektronik ihtiyaçlarımızı Teknosa'dan yapıyordum ama oğluma aldığım tablete kadar 330 TL +90 TL'sigorta parası ödediğim tablette oluşan sıkıntıyı telafi edemiyorlar, yenisini vermiyorlar iade çeki verelim deniyor ama 230 TL.

Şimdi soruyorum ben Teknosa'dan alışveriş yaptığım için mi 190 TL zarar ediyorum pekala sigorta parası alınırken bu ne için anlatılmıyor. Ben 190 TL kaybederim ama bunu da her ortamda dile getiririm hakkımıda kaymakamlıkta arayacağım parayı tarladan toplamıyoruz hiç yakıştıramadım.

Etiketler :

Ek Garanti Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent D.
  08 Ocak
  16:49

  Şu ana kadar herhaği bir şekilde iletişime geçmedilerde zaten geçmesinler gece gündüz reklam yapacaklarına müşteri memnuniyetine harcasınlar o parayı benimde aileminde çevreminde elektronik ihtiyacı bitmez teknosanın harici 100 altarnatif var onlardan karşılarız

 • 31 Aralık
  14:28

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com