Teknosa Samsung Note 3 Batarya Şişmesi!

Gökhan K. |

2 ay önce Teknosa mağazasından aldığım Samsung Note 3 marka akıllı telefonun bataryası şişmeye başladı. Telefonu Teknosa teknik servisine götürdüm. 15 gün sonra telefonu sormaya gittiğimde bana bataryanın fason olduğunu söylediler ve kullanıcı hatası dediler.

Teknosa'da çalışan arkadaşlara telefonun bataryasını değiştirmediğimi söyledim. Bana bu konu hakkında yardımcı olamayacaklarını ve tüketici hakem heyetine başvurmamı söyledi. Bende tüketici hakem heyetine gitmeden önce Sikayetvar.com'da şikayetimi dile getirmek istedim.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan K.
  24 Nisan
  10:24

  o kadar yardımcı oldularki bataryayı benim degiştirdigimi bile söylediler beni arayıp naptınız kime şikayet ettigimi soruyolar kendi yetkili servisine güvenemiyen kendi sattıgı ürünü bilmiyen arkasında durmuyan bir Teknosa var karşımızda 1700 lira verip bu kadar rezil oldugumu hiç görmedim

 • 20 Nisan
  11:28

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com