25 Şubat 2016

Teknosa Rowenta Erkek Bakım Tıraş Makinesi

06-02-2016 tarihinde satıcı arkadaşın önerisi ile Rowenta Air Force Precision tn4850 model Erkek Tıraş makinesini satın aldım, cihaz sakalları istediğiniz uzunlukta kısalmak için olmasına rağmen ilk kullanımım da cihazın üst kısmında hava girişi slikon yumuşak malzemeden yapılmasından dolayı ayar kısmının bir fonksiyonu kalmadan direk dipten kesim yaptığını gördüm ve bu şikayetim ile bunu amacına uygun kullanımının mümkün olmadığını bildirerek değişim talep ettim.

Fakat cihaz servise gönderilip faal olduğu bildirilip iade edildi ve değişim yapılamayacağı söylendi. Talebim cihazı başka marka ve model ama cihaz ile değiştirmek, nihayetinde bu cihazı satış amacında kullanmak mümkün değil, ayarlı kesim yapamıyor sakalı en dipten kesiyor, dolayısı ile bir dizayn sorunu var. İstendiği takdirde rahatlıkla bir çalışanın üzerinde denemeye hazırım.

Taner 161 Okunma

Cevaplar

  • Taner29 Şubat 2016

    Evet firma dönüş yaptı fakat yardımcı olamayacağını bildirmek üzere, sadece satmak ile mi yükümlü olduklarını sorduğumda sadece servise gönderebileceklerini söylediler. Bu cevap beni tatmin etmedi satılan ürünün arkasında durabilmeli firma, yoksa internetten satış yapan birçok firma daha uygun fiyatlı, madem satılan ürünün arkasında duramayacaklar ise daha fazla ödeme yaparak bu firmalardan alışveriş yapmanın hiçbir mantığı yok!

  • Teknosa Temsilcisi25 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön