16 Ocak 2016

Teknosa Puan Yüklenmemesi!

Teknosa'dan katıldığım Bonus kampanyasından 75 puan verilecekti. Alışverişi yaptım. Fakat puan yüklenmedi. Kızılay alışveriş merkezindeki Mağazaya gittim. Müdür hiç ilgilenmedi. Çağrı merkezini aradım. Bankanızı arayın dediler. Banka ile görüştüm, bizim böyle bir kampanyamız yok dediler diyorum. Bizim yapacağımız bir şey yok diyorlar. Bu puanı vaat eden siz değil misiniz deyince cevap yok. Erzurumlu gibi "Yalan yok, hilaf yok" ama ortada kayıp 75 TL'Lik puan yok.

Reşat 56 Okunma

Cevaplar

  • Reşat 10 Şubat 2016

    Daha önceki şikayetinde Teknosa'nın para puanımın yüklenmemesi ile ilgili konuyu anlatmıştım. Aynı alışverişte tarafıma kampanya zarfı hediye edilmişti. 1 gün sonra telefonu değiştirmeye gittim. Telefon ve kampanya zarfı geri alındı. Bana değişim için var olduğu söylenen telefonun olmadığı ortaya çıkınca kampanya zarfımı vermediler. Telefon geldiğinde zarfınızı geri veririz dediler. Telefon geldiğinde zarfı geri vermediler. Yani aynı alışverişte hem 75 TL. Puan hem de kampanya zarfım gitti. verdikleri cevap konu ile ilgileniyoruz.

  • Reşat 26 Ocak 2016

    Teknosa sorunu çözmedi. müşterilere şirin gözükmek için "Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. " cevabı yayımladı. resmen bizi dolandırdı.

  • Teknosa Temsilcisi16 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön