Teknosa Puan Yüklenmemesi!

Reşat B. |

Teknosa'dan katıldığım Bonus kampanyasından 75 puan verilecekti. Alışverişi yaptım. Fakat puan yüklenmedi. Kızılay alışveriş merkezindeki Mağazaya gittim. Müdür hiç ilgilenmedi. Çağrı merkezini aradım. Bankanızı arayın dediler. Banka ile görüştüm, bizim böyle bir kampanyamız yok dediler diyorum. Bizim yapacağımız bir şey yok diyorlar. Bu puanı vaat eden siz değil misiniz deyince cevap yok. Erzurumlu gibi "Yalan yok, hilaf yok" ama ortada kayıp 75 TL'Lik puan yok.

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Reşat B.
  10 Şubat
  16:06

  Daha önceki şikayetinde Teknosa'nın para puanımın yüklenmemesi ile ilgili konuyu anlatmıştım. Aynı alışverişte tarafıma kampanya zarfı hediye edilmişti. 1 gün sonra telefonu değiştirmeye gittim. Telefon ve kampanya zarfı geri alındı. Bana değişim için var olduğu söylenen telefonun olmadığı ortaya çıkınca kampanya zarfımı vermediler. Telefon geldiğinde zarfınızı geri veririz dediler. Telefon geldiğinde zarfı geri vermediler. Yani aynı alışverişte hem 75 TL. Puan hem de kampanya zarfım gitti. verdikleri cevap konu ile ilgileniyoruz.

 • Reşat B.
  26 Ocak
  16:17

  Teknosa sorunu çözmedi. müşterilere şirin gözükmek için "Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. " cevabı yayımladı. resmen bizi dolandırdı.

 • 16 Ocak
  09:17

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com