Teknosa Preo P 2 Cep Telefonu 3 Gün Sonra Arıza Verdi!

Yasin G. |

21.12.2015 tarihinde Ankara Ankamal mağazasından almış olduğum Teknosa Preo p2 siyah akıllı telefon 25.12.2015 tarihinde arıza verdi. Mağazaya götürdüm ve telefonu teslim ettim. Servise giden telefonumu yazılımsal bir sorun diyerek 15 gün sonra tekrar arızanın giderildiğini söyleyerek geri verdiler.

Benim defalarca bu telefon arızalı bu telefonu iade alın dememe rağmen bir sorun olmayacağını söylediler ama bu gün günlerden 20.01.2016 ve telefonum tekrar arıza verdi. Ve tekrar 15-20 gün servise gidecek ve tekrar ben telefonsuz kalacağım. Teknosa benim telefon sorunumu servisle çözmeye çalışıyor ve olmuyor. Ben başka bir telefon almak istiyorum dememe rağmen herhangi bir muhatap bulamıyorum.

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin G.
  21 Ocak
  22:44

  Bu gün sizin aracılığınızla beni Teknosa'dan aradılar ve bildiğim üzere telefonunuzu iade alamayız ve servise yönlendirebiliriz diye yanıt verdiler. Bana bu şekilde telefon açıp çözüm olarak tekrar 15-20 gün serviste kalacak şekilde yönlendirmede bulunacak bir firma ile görüşmek bile istemiyorum çözüm istiyorum Teknosa mağduruyum ve tekrar söylüyorum çözüm istiyorum.

 • Yasin G.
  20 Ocak
  11:57

  Şikayet ettiğim firma bana geri dönüş yapmıştır fakat olumlu sonuçlanmamıştır. Mağduriyetim hala geçerlidir.

 • 20 Ocak
  10:31

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com