18 Nisan 2013

Teknosa Personelin Tutumu!

Garati süresi bitmeden ürünümü firmaya vermiş olmama rağmen, asisteki Balıkesir Milli Kuvvetler şubesinde çalışan N. Hanımın işi aksatmasından dolayı tarafımdan fatura istediğinden geç haberim olmuştur. Ayrıca fatura değil elimde fiş olması sebebiyle aynı tarihli irsaliyeli fatura vermiş olmama rağmen bu seferde bana ürünümün garanti süresinin bittiğinden bahsedilmiştir.

Süreci birinci ağız olan N. hanımdan dinlemek istediğimde bana açık ağızla konuşmayın lafı dolandırmayın dememin üzerine telefonda bana bağırmış ve sözümü dinlemeden yüzüme kapatmıştır. Ne yazıkki TeknoSA firmasında bu tarz personellerin bulunması ve problemlerin çözüm sürecine bu tarzda yaklaşımı gerçekten şaşırtıcıdır.

Burak 98 Okunma

Cevaplar

  • Burak 18 Nisan 2013

    Konu ile ilgili bilgilendirme yapılacağı ve şikayet kaydım oluşturulduğu fakat tarafıma konu ile ilgili hiç bir bilgilendirme yapılmadığını belirtmek isterim.

  • Teknosa Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn. Yetkili ; Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir. Konuyu bilgilerinize sunariz. Saygilarimizla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön