Teknosa Personel Değişimle Uğraşmıyor.

Esra A. |

Yaklaşık bir ay önce Beşiktaş Teknosa'ya gittim ürün değişimi için cihazım bozuk olduğu için değişim istedim. Ellerinde olmadıklarını söylediler. Metrocity'e yönlendirdiler. Orada işlemimi yaptılar tekrardan cihazım yine bozuldu. Beşiktaş şubesine tekrar gittim yetkimiz yok değişim için cadde mağazaları değişim yapmıyor dediler. Metrocity'e tekrar gönderdiler Metrocity'deki yetkili kişiyle görüştüm böyle bir şeyin söz konusu olmadığını söyledi ve şikayet etmemi söyledi. Nedense değişim söz konusu olunca uğraşmak istemiyor personeller.

Etiketler :

Ürün Değişim Personel Davranışı Personel İlgisizliği Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra A.
  10 Aralık
  10:58

  tarafınızdan bugun bir mail geldi bana ulaşamıyolarmış 2 kez aradılar ve ben konuştum dün konuşamadm duymadım telefonu size ulaşamadık diye bir mail gelmiş bu sabah aradım sistem den kaynaklı görüşme yapamıyolarmış daha sonra siz beni arayın o zaman dedim sizin aramanız gerekiyor dedi müşteri hizmetlerindeki bayan ben neden arıyorum onu anlayamıyorum

 • 01 Aralık
  15:08

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com