Teknosa Personel Davranışı Hiç Hoş Değil!

Mehmet T. |

Teknosa Aksaray park site mağazasından aldığım logitech marka mouse garanti süresi öncesi işlevselliğini yitirdiği için iade etmeye gittiğimde personellerinin aşırı derecede laubali davranışı ile karşılaştım."Kardeş" diye hitap eden personeli ürünü pazar günü (3/31/2013) olduğu dolayısıyla geri alamayacaklarını pazartesi günü tekrar gelmem gerektiğini belirtti.

Servisler açık olmadığı için.Teknosadan tek alışveriş yapma sebebim elektronik ürünlerde uzun sürede oluşabilecek aksaklıklara karşı garanti hizmeti almam gerektiğinde güvenilir bir marka olmasıyken bu tip bir tavırla karşılaşmam oldukça moral bozucuydu. Bu problemi her platformda belirtmeye devam edeceğim.

Etiketler :

Ürün İade Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet T.
  25 Temmuz
  14:14

  Ürün bana tekrar verildiğinde sorun çözülmemişti bende ürünü çöpe attım.Artık internetten alışveriş yapıyorum.

 • Mehmet T.
  17 Nisan
  19:32

  ürün tamir edilmeden tekrar bana teslim edildi...uğraşamayacağım için olayın takibini bıraktım.Tekrar teknosadan alışveriş yapmayacağım garanti süreci fiyasko

 • 02 Nisan
  13:05

  Sayın Yetkili;


  Olusan aksakligin bir kez daha yasanmamasi amaci ile gerekli onlemler sirketimizce alinmis olup tum birimlerimiz ve musterimiz bilgilendirilmistir.

  Teknosa ekibi olarak satis oncesi ve sonrasi musterilerimizin taleplerinde, yaninda oldugumuzu ve bize asagida yer alan iletisim bilgilerimizden her zaman ulasabilecegi konusunu bilgilerinize sunariz.

  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,

  TeknoAsist Merkezi


  İletisim Bilgileri :
  TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com