02 Temmuz 2016

Teknosa Personel Çok Kaba Davrandı!

01.07.2016 tarihinde saat 20:15'te Terracity Antalya mağazanıza Philips 50puS6 501 LED TV'yi almak için gittik. Personel 1 tane kaldığını ve alabileceğimizi söylediler. Ancak B**isimli diğer personeliniz gelerek bu ürünü kendisine alacağını söyledi. Sinirli bir şekilde söylenerek önümüzden televizyonu alıp sürükleyerek depoya götürdü.

Kasaya gidip mağaza müdürü ile durumu görüşmek istediğimizi belirttik. Mağaza müdürü ve B***t isimli personeliniz arka tarafa geçip bir şeyler konuştular. Daha sonra mağaza müdürü sinirli bir şekilde uzaklaştı.

B*** isimli personeliniz "alın televizyonu hayrını da görmezsiniz inşallah" diyerek uzaklaştı. Duruma şahit olan diğer personelleriniz bize hak vererek özürlerini ilettiler. Televizyonu satın aldık ancak şahsın davranışlarından çok rahatsız olduk. Başka müşterilerinizin de aynı mağduriyeti yaşamasını istemeyiz. Konuyla geri dönüşünüzü rica ederim.

Cihan 69 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi02 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön