09 Ekim 2015

Teknosa Parasını Nakit Verdiğim Ürün Teslim Edilmedi!

4 Ekim Pazar günü Sancakpark mağazasından Teknosa mobil x4 tarifesine geçerek indirim hakkı aldığım cihazlardan Samsung Galaxy Note Edge telefonun özellikle belirtiğim kapalı kutusundan aldım, mağazada yokmuş Via Port mağazasının stoğunda kapalı kutu cihazı buldular istediler kargo ile bize ulaştığından size bilgi veririz teslim alırsınız deyip yolladılar.

Nitekim aradılar da eşim gidip almak istediğinde ise kutunun açık olduğunu bana bildirdi teslim almamasını kapalı kutu konusunda ısrarcı olduğumu hakkım olan ürünü istediğimi belirttim. Aradan 5 gün geçti firmadan bir Allah'ın kulu arayıp da şikayetimle ilgilendi. Elimde fatura var ürün yok...

Şahin 106 Okunma

Cevaplar

  • Şahin 10 Ekim 2015

    Arayıp da söylediğiniz şeye bak; telefon tüm türkiyede yok... Yok anladık da çözüm? Ne iade yapıyosunuz, ne ürünü veriyosunuz. Resmen hırsızlık sizinki. Koskoca sabancı markasının sunduğu hizmete (!) bakın. Bu rezalete ortak olan hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum!

  • Şahin 09 Ekim 2015

    Gönderilen otomatik mesajlarınız sorunumuza çözüm sunmuyor. Artık bu işi gerçekten çözecek bir yetkiliyle görüşmek istiyorum!

  • Teknosa Temsilcisi09 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön