Teknosa Parasını Nakit Verdiğim Ürün Teslim Edilmedi!

Şahin D. |

4 Ekim Pazar günü Sancakpark mağazasından Teknosa mobil x4 tarifesine geçerek indirim hakkı aldığım cihazlardan Samsung Galaxy Note Edge telefonun özellikle belirtiğim kapalı kutusundan aldım, mağazada yokmuş Via Port mağazasının stoğunda kapalı kutu cihazı buldular istediler kargo ile bize ulaştığından size bilgi veririz teslim alırsınız deyip yolladılar.

Nitekim aradılar da eşim gidip almak istediğinde ise kutunun açık olduğunu bana bildirdi teslim almamasını kapalı kutu konusunda ısrarcı olduğumu hakkım olan ürünü istediğimi belirttim. Aradan 5 gün geçti firmadan bir Allah'ın kulu arayıp da şikayetimle ilgilendi. Elimde fatura var ürün yok...

Etiketler :

Geç Teslimat Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şahin D.
  10 Ekim
  09:45

  Arayıp da söylediğiniz şeye bak; telefon tüm türkiyede yok... Yok anladık da çözüm? Ne iade yapıyosunuz, ne ürünü veriyosunuz. Resmen hırsızlık sizinki. Koskoca sabancı markasının sunduğu hizmete (!) bakın. Bu rezalete ortak olan hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum!

 • Şahin D.
  09 Ekim
  10:43

  Gönderilen otomatik mesajlarınız sorunumuza çözüm sunmuyor. Artık bu işi gerçekten çözecek bir yetkiliyle görüşmek istiyorum!

 • 09 Ekim
  10:25

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com