02 Şubat 2016

Teknosa Parasını Aldığı Ürünü Yollamıyor...

Teknosa internet sitesinden 29.01.2016 tarihinde Samsung Note 4 kampanyasından 1.700 TL'ye cep telefonu satın aldık. Bankadan ücret kesilmiş ve faturalandırılmış vaziyette olmasına rağmen siparişle alakalı hiçbir ilerleme olmadı.

Müşteri hizmetlerini üst üste aramalarımız sonuç vermedi ve Ankara Ankamall AVM'deki Teknosa yetkilisinin yardımı sonucu siparişin iptal edilmiş olduğunu öğrendik. Banka, siparişin Teknosa tarafından faturalandığını söylüyor elimizde dokümanı da var fakat Teknosa kendi kendine siparişimizi iptal ediyor. Biz 4 gündür müşteri hizmetleriyle görüşüyoruz bir üst yetkililere aktarıp duruyorlar fakat Teknosa müşteri hizmetlerinde ne iş bilen ne de sorumlu var.

Turker 216 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi02 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

  • Turker01 Şubat 2016

    Şipariş kodu: 2231096108

  • Turker01 Şubat 2016

    Bu arada bu şikayeti okuyacak olan Teknosa yetkilisi lütfen cevap olarak şikayeti aldık gereğini yaptık falan diye ezber laflar yazmayın. İşinizi yapın ya paramızı verin ya ürünü yollayın biz sizinle uğraşmak zorunda değiliz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön