Teknosa Para İadesini 3 Haftadır Yapmıyor.

İlkay E. |

Teknosa.com adlı Sabancı gruba bağlı firma, 223679929 sipariş numarası ile satın aldığım ve kusurlarından dolayı yasal sürecinde iade ettiğim ürünü 25.12,2014 tarihinde mağazadan teslim etmeme ve mağazadaki personeli en geç 3 günü içinde paranız hesabınıza iade edilecektir, söylemine rağmen aradan geçen 15 günlük zaman ve oluşturduğum kayıtlara rağmen ücret hesabıma iade yapılmadı!

Sabancı grup ülkemizin gururu olmasına rağmen, onların çatısı altında hizmet veren Teknosa.com sitesinin verdiği hizmet tam bir hayal kırıklığı yaşamanızı sağlayacak kadar kötüdür! Firmaya ulaştığınızda size verilen tek yanıt; Kaydınızı oluşturuyorum. 48 saatte dönüş yapılacak! ama dönen ve çözen yok, ayıp!

Etiketler :

Online İade/Değişim Online Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlkay E.
  05 Ekim
  15:01

  teknosa'nın kendinden ve yaptıklarından haberi bile yok, ne geri dönen ne de arayıp bir özür dileyen oldu. Benimde son alış-verişim oldu!

 • İlkay E.
  12 Şubat
  12:02

  Beş para etmez, ilgisiz. Sistemsiz, ticari etik ten uzak bir firma. Tavsiye etmiyorum.

 • 08 Ocak
  18:40

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com