29 Temmuz 2016

Teknosa Para İadesi Yapılmıyor...

Tüketici Hakem Heyeti kararıyla tarafıma para iadesi yapılması gerekirken haziran ayında Teknosa bayi telefonu benden geri almış olup halen daha tarafıma para iadesi yapmamıştır. Bana fatura tutarı ile çıkan karardaki tutar farklı olduğu için ödeme yapılmamış, düzenleme yapılıp işleme koyulduğu söylenmesine rağmen 12 Temmuz'dan beri yine param yatırılmadı. Kırklareli Teknosa bayine telefonla ulaşamıyorum.

Müşteri hizmetleri ise şikayetinizi ileticeğiz demekten başka hiçbir işe yaramadı bugüne kadar. Dün Kırklareli Teknosa bayisine gittiğimde ise bizim yapacak bir şeyimiz yok genel merkez bakacak artık dediler. Müşteri hizmetleri ise farklı şeyler yapıyor. Madem ödeme yapmaya niyetiniz yok neden telefonu aldınız benden! Yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen hiç bir ödeme işlemi tarafıma yapılmamıştır?

Muhammet 164 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet15 Ağustos 2016

    Kırklareli Teknosa bayisinden aldığım cep telefonum Hakem Heyeti kararı ile para iadesi yapılması uygun görüldü. Fakat Teknosa yaklaşık iki buçuk aydır yüzlerce kez aramama rağmen tarafıma para yatırmamıştır. Geçtiğimiz pazar akşamı müşteri hizmetleri beni arayarak üç gün içinde paranın hesabıma yatacagı söylendi aradan 5 gün geçti halen ödeme yapmadılar Teknosa ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.

  • Muhammet04 Ağustos 2016

    Herhangi bir şekilde geri dönüş yapılmamıştır.

  • Teknosa Temsilcisi29 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön