Teknosa Para İadesi Yapılmıyor...

Muhammet Duygu K. |

Tüketici Hakem Heyeti kararıyla tarafıma para iadesi yapılması gerekirken haziran ayında Teknosa bayi telefonu benden geri almış olup halen daha tarafıma para iadesi yapmamıştır. Bana fatura tutarı ile çıkan karardaki tutar farklı olduğu için ödeme yapılmamış, düzenleme yapılıp işleme koyulduğu söylenmesine rağmen 12 Temmuz'dan beri yine param yatırılmadı. Kırklareli Teknosa bayine telefonla ulaşamıyorum.

Müşteri hizmetleri ise şikayetinizi ileticeğiz demekten başka hiçbir işe yaramadı bugüne kadar. Dün Kırklareli Teknosa bayisine gittiğimde ise bizim yapacak bir şeyimiz yok genel merkez bakacak artık dediler. Müşteri hizmetleri ise farklı şeyler yapıyor. Madem ödeme yapmaya niyetiniz yok neden telefonu aldınız benden! Yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen hiç bir ödeme işlemi tarafıma yapılmamıştır?

Etiketler :

Ürün İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Duygu K.
  15 Ağustos
  10:58

  Kırklareli Teknosa bayisinden aldığım cep telefonum Hakem Heyeti kararı ile para iadesi yapılması uygun görüldü. Fakat Teknosa yaklaşık iki buçuk aydır yüzlerce kez aramama rağmen tarafıma para yatırmamıştır. Geçtiğimiz pazar akşamı müşteri hizmetleri beni arayarak üç gün içinde paranın hesabıma yatacagı söylendi aradan 5 gün geçti halen ödeme yapmadılar Teknosa ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.

 • Muhammet Duygu K.
  04 Ağustos
  15:27

  Herhangi bir şekilde geri dönüş yapılmamıştır.

 • 29 Temmuz
  10:01

  Değerli Müşterimiz,


  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  0 850 222 55 99 / www.teknosa.com