06 Eylül 2013

Teknosa Para iadesi İstiyorum!

13. 1. 13'te aldığım tablette 1 haftada şarj sorunu yaşadım. Teknosa'ya gittiğimde iade almayıp teknik servise gönderdiler. 20 iş günü sonlarına doğru onarıldı diye dönüş yaptılar. Temmuz ayında cihazda tekrar şarj sorunu yaşadım. Cihaz %90 dolu olmasına rağmen kapanıyordu. 30. 7. 13'te teknik servis aldı, 28. 8. 13'te işlem tamamlandı diye mesaj geldi.

20 iş gününde dönüş yapılmasına rağmen 21. iş gününde mesaj geldi. Almaya gittiğimde cihaz açılmadı, şarjı bitmiştir, onarıldı cevabı aldım. Peki dedim, kaç gündür şarja takıyorum cihaz açılmıyor. Belli ki ürün kusurlu. Daha kaç defa gidip gelmeliyim? Paramın iade edilmesini istiyorum.

Melisa 93 Okunma

Cevaplar

  • Melisa 07 Eylül 2013

    Aranıldığım belirtilmiş ancak telefon kayıtlarımda geri dönüş görünmüyor. Teknoasisti aradıgımda da kayıtlarda servise bırakılması notu var. Cihazı kaç defa daha servise bırakmalıyım? Bu hafta teknik servisten cihazı teslim alırken çalışmadıgını aktarmama ragmen resmen geçiştirildim ve hala geciştiriliyorum. cihaz alındıktan ilk haftası şarj sorunu yaşadı, 6 ay sonra tekrar benzer sorun ve şimdi açılmıyor. Sürekli servise giden bir cihaz, sürekli tamir gören bir cihaz istemiyorum. Satın aldıgım bu urunu aldıgım gunden bu yana dogru duzgun kullanamıyorum. Eşim ve ben sizden sürekli alışveriş yapıyoruz, hiçbir ürünle ilgili bugune şikayette bulunmamıştık Fakat su an gerçekten magduriyet yaşıyoruz, artık ugrasmak istemiyoruz. Bu marka urunu kullanmak istemiyoruz. Baska bir urunle değişimi/iadesi hakkında tarafımıza olumlu geri dönüş yapılmasını rica ediyoruz.

  • Teknosa Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön