03 Nisan 2013

Teknosa Oyun Sürekli Hata Veriyor!

FM 2013 çıktığından bu yana sürekli internette dönen yorumları takip ettim herkes bu sene çıkan oyunun hatalı olduğunu söylese de yine dayanamadım bu sene de gittim bir tane Orjinal FM 2013 DVD aldım bende bilirdim internetten indirmesini ama emeğe saygı ben verdiğim bu üç kuruş parayla sıkıntı yaşamam öncelikle korsana hayır diyorum.

Bu kadar olmaz orjinal oyun aldığım halde hala sürekli hata alıyorum oyundan atıyor napsam sorun giderilmiyor geri vermek istedim almadılar. Teknosa dan almıştım CD DVD gibi ürünlerin iadesi olmazmış ama ürün sorunlu benim ne suçum var orjinal oyun almak mı suçum 3 kuruşluk zevkim vardı o da berbat oldu bundan sonra bi kez daha düşünüceğim teknosa.

Seçkin 227 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön