Teknosa Online Siparişte Fiyasko!

Kadir D. |

13.Ekim sabah saat 9.30'da sipariş verdiğim ürün, aynı hafta içinde 2 kez acil kaydı 1 kez de mağaza teslimat talebi kaydında bulunmama rağmen 21 Ekim itibari ile hala "Siparişiniz Hazırlanıyor" durumundadır.

Aradığınız genel müdürlük yada müşteri temsilciliğinin söylediği "Kaydınız Oluşturulmuştur" "En kısa sürede tarafınıza geri dönülecek" gibi kelime gurupları sadece müşteri oyalama maksadı ile prosedür cümlelerdir.

Ciddi anlamda mağdur bırakıldığım Teknosa'nın kapısından dahi girmeyi düşünmüyorum. Sırf bu yazının altına şikayetiniz çözülmüştür yazısı yazılamasın diye kendi siparişimi iptal ediyor, Teknosa'dan alışveriş düşünenlere vazgeçin diyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir D.
  28 Ekim
  08:55

  İptal talebimin alınmasına rağmen, bayi iletişim ağı zayıflığından olsa gerek yine de ürün tarafıma gönderildi. Teslim alıp almadığımdan haberi olmayan müşteri temsilcileri telefon ile onay aldı. Kapalı ürün olduğu için iade etmedim. Teşekkürler.

 • 21 Ekim
  17:51

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com