15 Mart 2013

Teknosa Önemli Olan Satabilmekmiş!

16. 12. 2012 Tarihinde Edirne/Keşan mağazanızdan, kampanya fiyatı olan 129 TL' ye Samsung ml-2165 marka yazıcı satın aldım. Müşteri temsilciniz mevcut toner ile 2. 500 sayfa döküman çıkartabileceğimi söyledi. Ancak 250-300 sayfada yazıcımın toneri bitti. Toneri doldurtmaya götürdüğümde, tonerin çipli olduğu, çipinin değişmesi ve tonerin doldurulması gerektiği söylendi.

120 Lira fiyat çıkarttılar. Yeni tonerin 170 TL olduğunu öğrendim. Şu anda yazıcınızı kullanamıyorum. Bir arkadaşımın başına da aynısı gelmiş. Gerekli işlemin gerçekleşmemesi durumunda, ''kullanamadığım'' bu yazıcıyı Keşan mağazanızın önünde yerel basını da davet ederek kıracağım.

Özkan 62 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön