28 Ağustos 2013

Teknosa Müşteriyi Yanlış Yönlendiriyor!

Ankara Cepa AVM şubesinden 21.08 tarihinde aralarında Samsung LED TV ve TV sehpası bulunan 6 parça ürün aldım. Alışveriş sırasında yardımcı olan personel tv ve tv sehpası elime ulaştıktan sonra , kendisini aramamı ücretsiz kurulum için servisi kendisinin yönlendireceğini söylemişti.

Ürünleri teslim aldıktan sonra kendisini aradım. Bana yine servisi kendisinin yönlendireceğini söyledikten yaklaşık 2 buçuk saat sonra, beni arayıp servisi benim aramam gerektiğini söyledi. Günlerden cumartesi ve saat 19:00 civarında bana bu bilgi verildiği için servise ulaşamadım. Kurulum için bugün yani 27'sinde servis geldi. Erken yönlendirilmiş olsaydım , bu kadar beklemeyecektim ve tv sehpası da kırık olarak gelmişti.

Begüm 91 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön