24 Ekim 2016

Teknosa Müşteriyi Yanıltıyor.

Teknosa'ya oğluma ulaşa bilmek için uygun bir şey almak için gittik ve Teknosa'dan satış elemanı öve öve bitiremediği ürünü aldık. Satarken her yerde servisi var çok kullanışlı diye sattı vede bizde bu arkadaşa güvenerek aldık. Meğerse iş satana kadarmış aldığımızın daha ilk aylarında telefona virüs girdi ve servisi sadece İstanbul'da olduğu için kargo ile gönderdim geliş ve gidiş parasını da ben ödedim bunla da kalmadı ürün tam 2 ayda geldi oda benim servisi devamlı arayarak düşünün bir de böyle bir sorumsuz bir servis şimdi de bataryası şişti ve piyasada bataryası yok. Sadece internet üzerinden alabiliyor muşum ve geçen pazar günü İzmir Şirinyer şubesi olan Teknosa'ya gittim Çünkü bu ürünü oradan aldım bana bu şekilde cevap verdiler sadece internetten alırsınız oysa bu ürünü satarken her yerde servisi var diye sattılar.

Taşkın 136 Okunma

Cevaplar

 • Taşkın25 Ekim 2016

  İzmir şirinyerden reeder p8c diye bir telefon aldım. Servisin her yerde var diye sattılar oysa telefon un bataryası şişti ve bu şubeye giderek sorumlusu ile görüştüm sadece internet üzeri bulabilirsiniz cevabı aldım. Bende bana bu ürünü satarken her yerde servisi var diye sattınız bana bu çözümü mü buluyorsunuz diye sorduyumda evet dedi fiyatının 90 y TL olduyunu ve telefonun ben ce bu para bile etmez dediğimde istediğiniz yere şikayet edin bir de ukala bir müdürü var.

 • Teknosa Temsilcisi24 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön