13 Ekim 2016

Teknosa Müşteriye Zorla Başka Ürün Vermeye Çalışıyorlar!

Yaklaşık 2 ay önce Teknosa'dan aldığım ekobubble çamaşır makinesi taşıma hasarlı çıktı. Çok uzun uğraşlar sonunda makine geri alındı. Fakat şimdi daha berbat durumdayız. Teknosa ücret iadesi yerine hediye çeki veriyor ve bu çekle alışveriş yapmamız isteniyor. Mağazaya gidiyoruz ellerinde beyaz eşya yok. Almak istemediğim bir marka var bana ya onu alacağımı ya da başka ürün alabileceğim söyleniyor. Evde makine yok komşuda çamaşır yıkanıyor.

Fakat ben o kadar ödediğim paraya ellerinde ürün olmadığı getirtemedikleri gerekçesiyle başka ürün alacakmışım. Beni buna mecbur etmeye çalışıyorlar. Ben o kadar para ödeyip çamaşır makinesi almışsam ihtiyaç olan odur. Böyle saçma şey olur mu? Ücret iadesi olmuyormuş dilersek Hakem Heyetine başvuracakmışız. Böyle saçmalık var mı? Paramızla rezil olduk! Aylarca makine değişecek diye bekledik. Şimdi de paramızı alamıyoruz.

Hatice 198 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi13 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön