Teknosa Müşteri Memnuniyeti Yok!

İbrahim Sani D. |

Teknosa'dan HDMI kablo aldım tv ve receiver uydu cihazı arası için uydu cihazında HDMI girişi olmadığını kabloyu aldıktan sonra fark ettim. kablonun kutusunu açtım kablo olmadı. aynı gün içerisinde hatta 2 saat içerisinde kabloyu aldığım Teknosa bayisine gittim, kabloyu iade edip Scart başlıklı kablo almak için almış olduğum HDMI kablosu kutusu açıldığı için ürünün iadesini almadılar.

Yani anlayacağınız koskoca Teknosa öyle biliyordum 30 tl'lik ürünün kutusu açılıp deforme olduğunu öne sürerek ürünün iadesini almadı alamadı, Teknosa'da müşteri memnuniyeti sıfır adamlar ürünü satana kadar ondan sonrası yok. 1 liralık kutu için ayıp ayıp.

Etiketler :

Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Sani D.
  23 Ağustos
  14:42

  Teknosa artık benim için bitmiştir ve arkadaşlarımıda bu konuda uyaracağım.

 • İbrahim Sani D.
  11 Ağustos
  12:38

  müşteri memnuniyeti diye bir şey yok sizde kardeşim konu araştırılacak bornova form içindeki teknosayı arayın öğrenin bu işlem hangi şubeden yapılmış bilginiz yok nasıl neyin araştırmasını yapacaksınız işte buda sizin nasıl bir müşteri anlayışınız olduğunu gösteriyor.

 • 11 Ağustos
  10:49

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com