05 Nisan 2013

Teknosa Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Sistemi!

Teknosa com tr den 01.04.2013 gece saat 22:00 bir telefon alındı. Alınan ürün Mağazadan teslim alınmak üzere giriş yapılmıştır. Yanlız ertesi gün firmanın teslim edilmesi gereken mağaza aranmış olup ürün o mağazaya kargo ile gideceği bilgisi alınınca ertesi gün saat 11:00 da müşteri hizmetleri aranıp ürün kargo çıkmadı ise ürün teslim adresine gönderilmesi istenmiş ve adres verilmiştir.

Ürün yine mağazaya gitmiş mağaza aradı ve halen ürün elime ulaşmadı. uygulama çok yanlış gözden geçirilmesi gerekmektedir. Ürün mağazada var ise neden tekrar kargo ile işlem yapılıyor ki dikkat edilmesi gerekmektedir. Müşteri hizmetlerin hatası halen giderilmedi. Mecbur mağazadan alındı aynı hataya düşülmesin.

Zafer 116 Okunma

Cevaplar

  • Zafer09 Nisan 2013

    2nisanda Teknosadan alınan bir telefonun hediyeleri gelmedi Ve müşteri hizmetleri bu konu ile arandığında Tedarikçiden ürün bekleniyor deniyor.Yanlız ürün satışı internette hediyeli olarak yazılıyor.Bu konu ile ilgili internet sitesini tekrar değerlendirinki müşterileriniz rahatsız olmasın lütfen teknosan bu sebebten dolayı ürün alırken dikkat edelim lütfen .

  • Zafer08 Nisan 2013

    Sayın Tekonosa yetkilileri halen hediye ürünler tarafıma ulaşmadı Bana sunulan internet satışında hediyeleri olan bir ürünün tedarkçi firma tarafından karşılanmadığı cevabı verilmiş Böyle bir ürünü neden internet sitesinde yayınlanıyor o zaman bana bunun açıklamasını yaparmısınız

  • Teknosa Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn. Yetkili ; Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir. Konuyu bilgilerinize sunariz. Saygilarimizla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön