12 Temmuz 2016

Teknosa Müşteri Hizmetleri Şikayet Kaydına Dönüş Yapmıyor!

Teknosa web sitesinde outlet kısmından 1 Temmuz'da bir ürün tam sipariş edecekken tükendi. 2 gün sonra tekrar stoğa giren aynı ürünün fiyatı ise neredeyse iki katına çıkmıştı. Normalde almayı çok istediğim ürünü bu nedenle alamıyorum. Belki de bir hata oldu ama sorunu anlatacak departmana telefonu aktarmıyorlar.

Müşteri hizmetlerine şikayet kaydı oluşturdum, 10 gündür size dönüş yapılacak diyorlar ancak ne arayan var ne de soran. Önce bayram dediler bayram bitti, cuma günü bayram tatili devam ediyor dediler, 11 Temmuz oldu hala size geri dönüş yapılacak diyorlar. Bu hatanın düzeltilmesini istiyorum.

Sedat 72 Okunma

Cevaplar

  • Sedat 12 Temmuz 2016

    Evet değerlendirmişler ama dalga geçer gibi cevap verdiler bana. Fiyatın tekrar düşmesini bekleyecekmişiz! Fiyat değişikliği olur onu anlarım da diyorum ki sistemsel bir hata nedeniyle stoğu tükenmiş görünen ürün nasıl olur da hata düzeldiğinde 2 kat pahalanır? Yardımcı olmadıkları yetmiyormuş gibi bir de insanı aptal yerine koyuyorlar.

  • Teknosa Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön