Teknosa Müşteri Hizmetleri İlgisiz!

Yüksel A. |

Forum Teknosa İzmir müşteri hizmetleri olan yani diğerine göre daha büyük olan Teknosa'dan Nokia telefon aldım. Oğlum sağolsun telefonun ekranını 2. gün kırdı. Tabiki garanti kapsamında değil ve sigortasıda yok. Müşteri hizmetlerine gittim ücreti karşılığı ne kadara yapılabileceğini sordum.

Müşteri temsilcisi bana yetkili servisin telefonunu ve adresini verdi buradan gönderirsek işleminiz gecikir gibi laflar etti. Yahu ben bu servislerle uğraşmamak için Teknosa gibi ciddi bir elektronik devinden alışveriş yapıyorum. Muhatabım burası olsun diye.

Etiketler :

Müşteri Hiz. Personel Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yüksel A.
  08 Ekim
  19:13

  Teknosa forum Funda hn. beni telefonla aramış ve yardımcı olacağını söylemiştir. 17.09.2013 günü buraya gittim, sağolsun ilgilendi servise yönlendireceğini söyledi çok güzel

  18 inde --- takip no ile yetkili servise yönlendirilmiştir,

  23 ünde ürünle ilgili işlemler devam ediyor,

  28 inde işlemlerin hızlandırılması için görüşülüyor gibi mesajlar geldi en son mesaj 03.10 tarihinde geldi ve çok ilginç "Yetkili servise gönderilen üründe kullanıcı kaynaklı hata tespit edilmiştir. lütfen şu numarayı arayın"

  Arkadaş benim oğlan telefonu ilk günden düşürmüş ekran kırılmış garanti kapsamında olmadığını biliyorum yapın ücreti neyse ödeyeceğim dedim zaten ne kadar zekisiniz.

  Telefon noyu aradım 340 TL. hesap dediler teknosaya ödeyin ödeme bilgisi gelsin tamirini yapalım. Teknosaya gittim Funda hn. borcumuzu ödeyelim telefon tamir edilsin gelsin, hayır yetkili servisin hesabına havale yapılması gerekiyormuş, Ben buraya nakit veya kredi kartıyla ödeyeyim hayır usuller öyleymiş.

  SONUÇ OLARAK BİT PAZARINDAN VEYA TEKNOSA DAN ÜRÜN ALMIŞSIN HİÇ BİR FARKI YOK. MUHATABIN YİNE FİRMANIN TEKNİK SERVİSİ. CİHAZ NOKİA - BUGÜN HALEN CİHAZIN GELMEDİĞİNİ ÖĞRENDİM YANİ 20 GÜN CİVARI. ALIP BİT PAZARINDA 2 SAAT İÇİNDE YAPTIRIRIM. BİRDAHADA TEKNOSA MI AMAN TÖVBE !!!!

  YÜKSEL AVCI /

 • 14 Ağustos
  11:24

  Sayın Yetkili;


  Olusan aksakligin bir kez daha yasanmamasi amaci ile gerekli onlemler sirketimizce alinmis olup tum birimlerimiz ve musterimiz bilgilendirilmistir.

  Teknosa ekibi olarak satis oncesi ve sonrasi musterilerimizin taleplerinde, yaninda oldugumuzu ve bize asagida yer alan iletisim bilgilerimizden her zaman ulasabilecegi konusunu bilgilerinize sunariz.

  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,

  TeknoAsist Merkezi


  İletisim Bilgileri :
  TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

 • 14 Ağustos
  11:23

  Sayın Yetkili;


  Sayın Yetkili;